Google Reklamları ile Daha Fazla Görünür Olun! Potansiyel Ziyaretçilerinize Ulaşın.

* İnternet reklamlarında her kelimenin bir bedeli vardır. Bu bedel dönemsel olarak, o kelimenin popülaritesine göre değişiklik arz eder. Doğru zamanda doğru yatırımlarla ön plana geçebilirsiniz.
* Web siteniz her özelliğiyle SEO tasarımlarına uygun olsa da her arama sonucunda ilk sıralarda yer alma garantiniz bulunmamaktadır. Google reklamları ile dilerseniz masaüstü bilgisayar dilerseniz mobil kullanıcıları hedef alan reklamlar yayınlayabilirsiniz.

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google reklamları ile hepsi mümkün.

Reklam yatırım bedeline siz karar verin. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın. Günlük 20 – 30 TL bir bütçe ile bile iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.

Kampanya dönemlerinize göre ister hafta içi, ister hafta sonu dilediğiniz zaman periyotlarında reklamlarınızı bir kampanya oluşturarak yayınlıyoruz.

Google’daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda bulabilir. Masaüstü bilgisayar ya da mobil cihaz kullanan müşterilerinizin size daha kolay ulaşmasını sağlarsınız.

Kampanya dönemlerinizde elde ettiğiniz ziyaretçi istatistik ve ziyaretçi demografik verilerini sizinle paylaşıyoruz.

Kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

Evet, en önemlisi de reklam desteği. Müşterilerinize ulaşırken kullanılacak kelimeler, yöntemler, reklam formatları… İşte bu konuda sizinle birlikte çalışıp, sizi ulaşılabilir, görünür, bilinir kılmaya çalışacağız.

Arama Motorlarının ve Reklamların Web Site Tanıtımında Önemi
Yüksek - Arama motorlarına kaydedilmiş ve reklamlarla desteklenmiş web site görünürlüğü
Orta - Arama motorlarına kaydedilmiş web site görünürlüğü *
Düşük - Arama motorlarına kaydedilmemiş web site görünürlüğü

© 2002 Soft Tasarım İnternet ve Danışmanlık Hizmetleri - İstanbul . All rights reserved.