Müşterilerinizle birebir ilişkiniz varsa ve müşterilerinizi iş yerinizde karşılıyorsanız arama motorlarının şirket rehberlerine kayıt olmanız daha fazla bilinir ve ulaşılabilir olmanıza yarayacaktır.

Arama sonuçlarında yalnızca listelerde çıkmakla yetinmeyin. Sayfanın sağ tarafında şirketinizi tanıtan geniş bir alana da sahip olun. İş yerinizin detaylı adresi, şirketinize ait Google+ yorumları, telefon ve çalışma saatleriniz gibi bilgiler bu alanda yer alır.

Google Rehber ve Google+ yayınlarınız sizi arama motorlarında yukarıya taşıyacaktır.

Müşteriler işletmenizi bilgisayarlarda, cep telefonlarında ve tabletlerde bulabilir. İster evde veya hareket halinde arama yapıyor olsun ister cihazlar arasında geçiş yapıyor olsun müşterileriniz işletmeniz hakkındaki aynı güvenilir bilgilere ulaşır.

Google’dan devrim niteliğinde bir yenilik daha geldi. Artık google aramalarını mobil araçlarınızdan yani telefonunuzdan ya da tabletinizden arama yapıyorsanız google ilk sırada mobil uyumlu websiteleri gösterecek ve kişilerin website kullanım kolaylığını arttırmış olacak.

Çeşitli kurumların nerede olduklarını öğrenmek için en kolay yol Yandex ya da Google Haritalarda arama yapmaktır. Milyonlarca insan bunu her gün yapıyor. Aradıkları kurumu doğrudan haritada seçip tüm gerekli bilgileri anında görüyorlar. Kurumun tam konumu, telefon numarası, çalışma saatleri ve web sitesi. Milyonlarca site arasında bulunabilir ve görünür olmak için haritalarda yer edinin.

© 2002 Soft Tasarım İnternet ve Danışmanlık Hizmetleri - İstanbul . All rights reserved.