Bakım ve Güncelleme

Web sitenizin hayata geçirilmesinden sonra, ortaya çıkan iş ne kadar güzel olursa olsun, sonradan alacağınız destek hizmetleri eksik olmamalıdır. Web sitenizin olası sorunlara karşı garanti altında olması ve olası sorunların düzeltilmesi bakım, yeni eklentiler (grafik veya yazılım) ile zenginleştirilmesi ve güncel tutulması işine de güncelleme denir. Her çalışmanın ardından bir takım sorunların giderilmesi ve küçük eklentilerin yapılması şeklinde bir bakıma ihtiyaç duyulabilir.

Soft Tasarım tarafından yapılan tüm işler 1 yıl süresince ücretsiz olarak bakım hizmetine tabidir. Soft Tasarım, müşterileri için arzu edilirse güncelleme hizmetini ayrıca sunabilir.

Sık Sorulan Sorular

Sahip olduğum bir alan adı için web sitesi hazırlayabilir misiniz?

Evet. Alan adının kaydedildiği kurum üzerinden ileteceğimiz DNS adreslerine gerekli yönlendirme yapıldığında web siteniz çalışıyor olacaktır.

Web sitem internet aramalarında çıkacak mı?

Evet. Çok kısa bir süre zarfında bilinen arama motorlarında web siteniz görünür olacaktır.

Web sitem üzerinden online satış yapabilir miyim ?

Hayır. Web siteniz üzerinden ürünlerinizi tanıtabilir, sipariş açabilir, üyelerinizin ürün talep etmelerine imkan verebilirsiniz ancak web sitesi üzerinden satış işlemi gerçekleştiremezsiniz.

E-posta adreslerine mobil cihazlardan erişim mümkün mü?

Evet. Açılacak e-posta adreslerinin pop3/smtp özelliği bulunmaktadır. Postalarınızı mobil cihazlardan almanın yanı sıra, e-postalarınızı yine kullanmış olduğunuz cihazlar üzerinden gönderebileceksiniz.

Web sitemde güncelleme yapabilecek miyim?

Evet. Web sitesinin ana hatlarına değiştiremeyeceksiniz ancak içerik güncellemelerini yapabileceksiniz. Planlı, güncelleme takvimi belli değişikliklerde sizlere biz de destek veriyor olacağız.

Web sitemi farklı bir web hostinge taşıyabilir miyim?

Hayır. Web sitenizin kapanması gibi bir ihtiyaç doğdu ise, site içeriğini sizinle paylaşıyoruz ve hesabınızı hesap süresi sonuna dek askıya alıyoruz. Sahip olduğunuz domain adresini dilediğiniz kayıt kuruluşuna devir edebiliyoruz ya da süre uzatım işlemlerini biz takip edebiliyoruz.

Google üzerinde belli zamanlarda reklam yayınlayabilir miyim?

Evet. Müşteri / ziyaretçi profilinize göre uygun gün ve saatlerde reklamlarınızı yayınlıyoruz. Faaliyetlerinize göre kampanya yönetimini yapıyoruz.

Google reklamlarında ziyaretçi sayım artmazsa ödediğim ücreti iade alabilir miyim?

Hayır. Ödediğiniz tutarı Google a transfer etmekteyiz ve akabinde kampanya yönetimi başlatılmaktadır. Ödenen tutarın karşılığı kadar reklam yayınlanmakta, ziyaretçiler bu reklamları tıkladıkça krediniz azalmaktadır. Google a yapılan ödemeler ziyaretçi garantilidir.

© 2002 Soft Tasarım İnternet ve Danışmanlık Hizmetleri - İstanbul . All rights reserved.